Meggyőző fölény

Szent Pál Akadémia – Újbuda Kft II. 5:1

A nagyon jól és összeszedetten játszó Szentek megérdemelten nyertek, ilyen nagy arányban is! Az első félidőben még eredményben nem teljesen mutatkozott meg, ám a második halfban már gólokban is kijött a nagy mezőnyfölény!

Összeállítás: Laky – Lukácsi, Kovács, Izsák, Hollósi – Szabó, Cornides K, Pintér, Bőkuti – Cornides A, Grósz

Csere: Tóth (46’), Mudroch (77’)

Gólszerzők: Grósz 3, Cornides A, Cornides K

A mérkőzés összegzése:

34. perc: Grósz Szilárd nagyszerű ütemben ugratta ki Cornides Andrást, aki egy átvétel után, védhetetlenül talált a hosszú sarokba. (1-0)

50. perc: Grósz szabadrúgása a sorfalon megpattanva talált utat a kapuba. (2-0)

54. perc: Hollósi kezezett a tizenhatoson belül. A megítélt büntetőt Faragó végezte el. (2-1)

64. perc: Bőkuti Huba húzott el a jobb szélen. A beadott labdáját Cornides Krisztián helyezte be az üres kapuba. (3-1)

77. perc: Cornides szemfüles szabadrúgására Grósz csapott le, aki egy átvétel után fordulatból szerezte meg a csapat negyedik gólját. (4-1)

85. perc: Grósz iramodott meg a félpályáról Cornides labdájára, hogy aztán két csel után megszerezze saját maga harmadik gólját. (5-1)

Kardos József, edző: Elégedett vagyok a csapat játékával. Küzdünk tovább, hogy elérjük a már régen kitűzött céljainkat.

Rólunk írták...

Magyar gyerekek focisikere Ausztriában 2002-es csapatunk ausztriai tornagyőzelméről szóló cikk - olvasható a Hetekben.